kosik

Váš košík je prázdný.

Uživatel nepřihlášen :

VÝHODY PRODEJE U NÁS...

 

Bude to jen minutka, která vás může posunout dál…

Stal se váš koníček, relaxace, hobby … více než jen zábavou? Zjistili jste, že je příjemné, když to ocení i ostatní a zároveň to pro vás znamená i nějakou drobnou korunku do rozpočtu?

Pak je na čase se odvážit a zkusit svůj výrobek prodat! A to vám chceme naší službou umožnit. Rádi bychom vám tady rozšířili možnosti, kontakty a dostali tak vaši zábavu do další dimenze.

Pokud chcete nakupovat, tak se nemusíte ani registrovat, stačí si jen vybrat zboží, které se vám líbí a nakupovat není nic jednoduššího. Tím, že se jedná o ruční tvorbu, tak zde naleznete lidi, kteří jsou příjemní, laskaví a ochotní nabídnout své služby.

PRODEJCI POZOR!!! Pokud u nás chcete pomoci se zprostředkováním vašeho prodeje, tak to není žádná složitá záležitost. Jednoduše se zaregistrujete a můžete se tak představit svým zákazníkům. Registrace je bezplatná, samozřejmě máte k nahlédnutí obchodní podmínky, do kterých se nezapomeňte podívat, aby pak nedošlo k nějakým nesrovnalostem.

Co se týká plateb, tak bohužel ani těm se nevyhneme, ale snažíme se pro vás přizpůsobovat podmínky, tak aby to vyhovovalo všem stranám, a proto veškeré platby probíhají až po uskutečnění prodeje. Pokud se vám nepodaří prodat, nic se neděje. Například, když prodáváte zboží do 500Kč prodejní ceny, provize za zprostředkování prodeje je 7%, což je 35korun z pětistovky...

Jsme rádi, když poznáváme nové lidi a novou tvorbu, tak pokud jen chcete přispět nějakým článečkem, informací, radou apod. tak nám ji můžete zaslat a my už se postaráme o to, aby se dostal ke čtenářům.

A pokud zde chcete jen načerpat novou inspiraci, není problém, pokusíme se pro vás získávat a tvořit články o nových technikách, kurzech, materiálech…

 

Přejeme příjemné chvíle na našich stránkách

Autorka: Petra Kraváčková

Zajímavé články