kosik

Váš košík je prázdný.

Uživatel nepřihlášen :

ŠITÍČKO BEJBY PART 2

Přináším pokračování rozhovorů našich autorek, konkrétně s paní Vlastou Sedláčkovou-Šitíčko Bejby.

Dostala jsem se tak daleko, že jsem si pronajala dílnu, kde jsem v současné době již rok, a už mi je malá :)
Již delší dobu jsem měla potřebu trošku změnit styl práce a také sortiment. Mnoho věcí jsem zrušila, takže je už nedělám, není vyloučené, že se k některému zboží nevrátím, ale momentálně mám úplně jiné plány, a chci  je stůj co stůj realizovat.  
Nebavilo mě také šít prakticky - na přání zákazníka v tak velké míře, hodně mě to brzdilo a častokrát nebavilo,  protože mi utíkaly nápady mé vlastní, a nebyl stále čas je zpracovat, hlavně dle svého. Takže jsem šití na přání  hodně omezila. Sice příjmám takové objednávky, ale už ne vše, takže pokud mne nějaké zvláštní přání zaujme, tak ho zrealizuji, tzv. si vyzobávám co mě bude i bavit, a oživí mou práci. Naučila jsem se konečně - po letech být pánem svého času, a troufám si říci, že jsem v pozici, kdy si mohu vybírat co ano a co ne.
Také jsem navázala kontakty s kolegyněmi, které zaujal můj sortiment, za což jsem také ráda, a spolupráce s děvčaty je prímová.
Hodně mě poslední rok lákalo vyšívání a tvorba motivů tak trošku jinak a  proto jsem se zaměřila na vyšívání strojové, které v současné době piluji, učím se pracovat na výšivkách a jejich vizážích a  hodlám je stále více propracovávat. Takže výrobky dostávají takový lepší punc a lesk než tomu bylo doposud a snad to půjde čím dál lépe.
Další vizi nebo metu zatím nemám, jsem spokojená tak jak to momentálně je, každý další nápad vždy přijde sám od sebe, spím s bločkem a tužkou v nočním stolku a nosím stále sebou, takže jsem na nové nápady stále připravená, abych si je včas namalovala a zapsala.
A dále si budu přát , aby si zákazníci - především maminky a dětičky v mém snažení stále nacházeli  zalíbení, ale také, aby byli s prací a výrobky spokojeni.
Zajímavé články